x
sadsad x
asdasd
Banyo Armatürleri - Grohe
03.05.2016
GROHE banyo armatürleri, ödüllü tasarım öğelerini en kaliteli malzemeler ve endüstrideki en son teknolojik yeniliklerle bir araya getiriyor. Her koleksiyon, en son banyo seramiklerini ve kişisel tasarım tercihlerinizi tamamlayan geniş bir armatür yelpazesi sunuyor.

GROHE SPA® Koleksiyonları

Grandera
Allure Brilliant
Allure F-digital
Allure
Veris F-digital
Veris F-digital
Veris
Veris
Atrio One
Atrio One
Atrio Classic

Cosmopolitan Tasarım Anlayışıyla Üretilen Banyo Armatürleri

Quadra
Lineare
Essence
Eurocube Joy
Eurocube
Concetto
Eurodisc Cosmopolitan Single-lever basin mixer
Eurodisc Cosmopolitan
Eurodisc Joy
Eurostyle Cosmopolitan
Eurosmart Cosmopolitan Single-lever basin mixer
Eurocosmo

Contemporary Tasarım Anlayışıyla Üretilen Banyo Armatürleri

Eurocosmo
Europlus
Eurostyle New
Eurosmart New
Eurosmart New

Authentic Tasarım Anlayışıyla Üretilen Banyo Armatürleri

Euroeco
Kensington
Bridgeford
Geneva
Somerset

Çok Çeşitli Banyo Armatürü Seçenekleri

Her bir GROHE armatür koleksiyonu çok çeşitli tasarım seçenekleri sunar.
GROHE armatür
Tek kumandalı lavabo bataryalarından dört delikli banyo kombinasyonlarına kadar, GROHE armatür koleksiyonları her ortama kusursuz uyum sağlar.

Misafir banyonuz için tek bir armatür ya da banyonuzun lavabo, bide, küvet ve duş gibi farklı noktalarında kullanmak için armatür arıyorsanız, sunduğumuz çok çeşitli banyo armatürü seçenekleriyle tüm tasarım tercihlerinize ve fiyat aralıklarına uygun bir çözüm bulabilirsiniz.

Tüm armatür koleksiyonları, farklı sıhhi tesisat tasarımlarıyla uyumlu olabilmeleri için farklı montaj seçenekleriyle sunulmaktadır.

Lavabo armatürleri :
  • yüksek ve alçak çıkış uçlu tek kumandalı bataryalar
  • duvara monteli armatürler
Banyo ve duş armatürleri :
  • ankastre ve tezgâh üzeri bataryalar
  • yere montajlı banyo çıkış uçları ve bataryaları
Allure Brilliant Single-lever bath mixer | Antonietty Architects AG, Switzerland

Maksimum konfor için kendinize bir GROHE Banyo Armatürü Seçin

Müşterilerimize gerçek fayda sağlayan yeni ve heyecan verici teknolojiler geliştirmeye devam ediyoruz.
GROHE SilkMove
Tek kumandalı banyo armatürlerimizde GROHE SilkMove® teknolojisi kullanılıyor. Ekstra geniş kullanım açısı ve seçkin seramik diskler uzun yıllar boyunca mükemmel sıcaklık kontrolü ve hassas kullanım sağlıyor.

Eurodisc tek kumandalı batarya, TÜV SÜD GROHE tarafından gerçekleştirilen mekanik dayanıklılık testinden rakiplerini açık ara geride bırakarak başarıyla geçti. Bu başarının arkasında benzersiz GROHE SilkMove® teknolojimiz yatıyor. Test hakkında daha fazla bilgi için devamını okuyun.

Çift kumandalı banyo armatürlerimizde kullanılan Carbodur diskleri veya LongLife armatür başlıkları sayesinde armatür kumanda kolları yumuşak biçimde hareket eder.

Daha Hızlı Montaj
GROHE QuickFix™ ve GROHE QuickFix™Plus teknolojileri, armatürlerin montajını kolaylaştırdıkları ve montajda daha az parça kullanılmasını sağladıkları için, montaj süresini sırasıyla yüzde 40 ve yüzde 50 kısaltır.

GROHE Armatürleri –
Uzun Ömürlü Kalite

Armatür ve bataryalarımız ömür boyu kullanılacak şekilde tasarlanmıştır; dolayısıyla yenileme ihtiyacını ciddi biçimde azaltır.

Yeni bir ürün geliştirilirken, kullanılacak yeni malzeme ve bileşenlerin hepsi yüksek kalite standartlarımızı karşıladıklarından emin olmak amacıyla malzeme ve fonksiyon testlerine tabi tutulur.

GROHE armatürleri pazara sunulmadan önce, uzun yıllar sorunsuz kullanımı garanti etmek için kapsamlı ömür testlerine tabi tutulur. Bu sayede tüm ürünlerimizin yıllar boyunca mükemmel performans sunması güvence altına alınır.

Yedek Parça Garantisi uygulamamızla, üretimi durdurulan ürünlerimizde 10 yıl (gömme parçalar için 15 yıl) boyunca yedek parça temin garantisi veriyoruz.
Allure Brilliant

Ödüllü Armatür Tasarımları

Her türlü banyoya uygun ürünler tasarlıyoruz. Seçim yapmanızı kolaylaştırmak için koleksiyonlarımızı üç farklı tasarım grubunda topladık:
  • Cosmopolitan
  • Contemporary
  • Authentic
Ödüllü Tasarımlar
Kalite, teknoloji ve tasarımın mükemmel dengesini yansıtan koleksiyonlarımız çok sayıda uluslararası tasarım ödülü almaya devam ediyor.

GROHE'nin Tasarım DNA'sı
Daire, eşkenar dörtgen ve 7-derece'den meydana gelen üç tasarım öğesinin tutarlı bir şekilde kullanılması ürün gamımızda bütünlük sağlıyor.

GROHE Ürünleriyle Su ve Enerji Tasarrufu Yapın

Tüm GROHE ürünleri optimum su ve enerji tasarrufu sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Daha fazla su ve enerji tasarrufu yapmak istiyorsanız GROHE EcoJoy™ özelliği sunan armatürleri tercih edin.
  • Armatür koleksiyonlarımızın birçoğunda GROHE EcoJoy™ özelliği bulunan ürünler yer almaktadır.
  • Maksimum su tüketimi, dakikada 5,8 litreye düşmektedir.
  • Tüm tasarımlarda bulunan SpeedClean perlatör, kireç birikimini önler.
Tek ve çift kumandalı armatürlerimizin yanı sıra, elektronik ve dijital armatür yelpazemizde daha başka su ve enerji tasarrufu özellikleri de sunulmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.