x
sadsad x
asdasd

Grohe Eviye Bataryası Spiralli 2 Fonk. Zedra Super Steel-32294DC2

GROHE
%45
indirimli
31.716,54TL
17.444,10 TL

-

+

-

+

Stok 2 Adet
Stok 2 Adet
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • GÜÇLÜ SPREY SEÇENEKLERİ VE SU TASARRUFU İŞLEVİ: 3 SPREY AKIŞLI, SPİRALLİ, KONFORLU DUŞ BAŞLIĞINA VE DURAKLAMA DÜĞMESİNE SAHİP GROHE ZEDRA MUTFAK BATARYASI

  GROHE Zedra mutfak bataryasının şık silueti, üstün performans ve rahatlık sunmak için tasarlanmış bir dizi kullanışlı özelliği içinde barındırır. Oluklu bir çıkış ucuna ve zarif, akışkan hatlara sahip batarya, tek delikli montaj için tasarlanmıştır. C şeklinde yüksek çıkış ucu, vazoları ve geniş kapları doldurmak için yeterli alan bırakır. Daha fazla esneklik ve kullanım kolaylığı sağlamak için çıkış ucu 360 derece dönebilir. Bataryanın spiralli konforlu duş başlığı, sebzeleri hazırlarken veya eviyenin ulaşılması zor yerlerini temizlerken size 3 farklı sprey akışı sunar: Düz akış, güçlü jet akışı ve su tüketimini %70'e kadar azaltan su tasarruflu GROHE Blade Spray akışı. Duraklatma düğmesine basarak su akışını kesebilir, düğmeyi bırakarak akışı kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz. İşiniz bittiğinde su otomatik olarak düz akışa döner. Konforlu duş başlığı, güçlü GROHE Magnetic Docking özelliği sayesinde takılmadan yerine geri çekilir. Yalnızca parmaklarınızla bile kireç birikintilerinden arındırılabilen silikon SpeedClean su çıkış uçları sayesinde temizlik de çok kolaydır. GROHE SilkMove kartuş, bataryanın daima yumuşak ve hassas biçimde çalışmasını sağlar. GROHE QuickFix Plus montaj sistemi sayesinde montaj işlemi çocuk oyuncağıdır. Bu monoblok mutfak bataryası, çizilmeye dayanıklı ekstra bir katman için fiziksel buhar biriktirme (PVD) teknolojisi kullanan şık ve dayanıklı GROHE StarLight kaplamaya sahiptir.


  GROHE StarLight kaplama
  GROHE SilkMove 35 mm seramik kartuş
  ● GROHE Easydock M spiral çıkış ucunun yerine kusursuz bir şekilde oturması için entegre mıknatıs
  ● 3 farklı sprey
  ● yön değiştirici: linear sprey / SpeedClean jet akışı / GROHE blade spreyi (% 70'e kadar azaltılmış su tüketimi ve daha güçlü püskürtme performansı)
  ● durdurma işlevi - su akışını durdurmak için duraklatma düğmesi
  ● normal akışa otomatik geçiş
  ● ayarlanabilir akış limitleyici
  ● döner çıkış ucu
  ● hareket ekseni 360°
  ● entegre çek valf
  ● spiral bağlantı hortumları
  GROHE FastFixation Plus hızlı ve pratik montaj - ekipman gerektirmez
  ● GROHE Zero izole edilmiş iç su yolları- kurşun ve nikel içermez

  ***Türkiye dışından mal alım taleplerinde kargo ve gümrükleme bedelleri alıcıya aittir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.