GROHE Ondus Modelleri
Digitecture Light

Su tasarrufu sağlayan çift kademeli gömme rezervuar kumandasını, ilham veren yeni aydınlatma efektleriyle birleştiren GROHE Ondus® Digitecture Light, banyoda renkli aydınlatılmış bir ortam yaratır. Temperli camdan yapılan 200mm kare paneller, siyah ve beyaz renklerdedir ve bu panellerde en son LED teknolojisi kullanılır.

Aydınlatma, yerleşik zamanlayıcı fonksiyonu veya ‘açma/kapama’ anahtarı kullanılarak ayarlanabilir, tek bir renge sabitlenebilir veya sürekli değişen bir ışık döngüsü içinde çalışacak şekilde bırakılır. Fakat fonksiyonu yalnızca aydınlatma değildir. LED aydınlatma, gece yarısı tuvalette kullanmanız gereken ışığı doğru miktarda sağladığında,n banyodaki ana ışık kaynağını açmanız gerekmez; böylece, vücut saatinizin akışının ve doğal uyku düzeninin bozulma olasılığı azalır.

Geleneksel kumandaya ek olarak, panelde ayrıca dokunmadan yıkama yapmayı sağlayan bir sensör de bulunur. Elinizi büyük veya küçük düğmenin önünden geçirdiğinizde tuvaletin yıkama fonksiyonu otomatik olarak çalışır.

Sırala
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.