x
sadsad x
asdasd
​WC Çözümleri – Gömme Rezervuar Kumanda Panelleri ve Sıhhi Tesisat Sistemleri
23.05.2016
Sıhhi tesisat montaj panelleri, gömme rezervuarlar, gömme rezervuar valfleri ve gömme rezervuar kumanda panelleri, son model duvara asılı sıhhi tesisat ürünleriyle donatılmış lüks banyo mekânlarının yaratılmasını sağlıyor. GROHE EcoJoy™ teknolojisiyle birlikte gelen rezervuar ve gömme rezervuar kumanda panellerimiz sayesinde su tasarrufu yapmak çok kolay

Çeşitli Tasarım ve Yüzey Seçenekleriyle GROHE Gömme Rezervuar Kumanda Panelleri

Uyumlu ve tutarlı bir banyo mekânı yaratmak GROHE ile çok kolay.

Banyonuzun en ince detayına kadar yansıyan benzersiz tasarım anlayışı.

Tuvalet ve pisuvarlar için ürettiğimiz, farklı tasarım seçenekleri bulunan gömme rezervuar kumanda panellerimizde, armatür koleksiyonlarımızdakiyle aynı tasarım detayları ve aynı GROHE StarLight® krom yüzey kaplama uygulanmıştır. Tüm kumanda panelleri yatay veya dikey olarak monte edilebilir.

Yeni Yüzey Kaplamaları
Modern banyo mekânları için ürettiğimiz Skate Cosmopolitan panellerimiz sade veya baskılı cam seçenekleriyle beraber gelirken, altı farklı stilde üretilen doğal ahşap kaplamalar son moda banyo mobilyalarıyla kusursuz uyum sağlıyor. Banyonuza kattığınız yeni havayı vurgulamak için, Nova Cosmopolitan koleksiyonumuzdan baskılı bir rezervuar kumanda paneli tercih edebilirsiniz.

Çift Kademeli Rezervuarlarla Zahmetsiz Su Tasarrufu

Evde su tasarrufu yapmanın en kolay yollarından biri banyonuzu bir GROHE rezervuarı ve çift kademeli gömme rezervuar kumanda paneliyle donatmaktır.
Arena Cosmopolitan Wall plate
GROHE EcoJoy™ teknolojisiyle donatılan sıhhi tesisat sistemlerimiz sayesinde, yıkama için gereken su miktarını her kullanışınızda seçerek yıllık su tüketiminizi önemli ölçüde azaltırsınız.

Çift kademeli rezervuarların fabrika çıkış ayarında tam yıkama için altı litre, yarım yıkama içinse üç litre su kullanılır. Yıkama için kullanılan su miktarı montaj esnasında değiştirilebilmektedir (aksesuar takımlarıyla veya bunlar olmaksızın); bu sayede tüm banyo seramikleri ve tesisat sistemleriyle tam uyum sağlanır.

Mümkün olan yıkama kombinasyonları:
  • 6 ve 3 litre
  • 9 ve 4,5 litre
  • 4,5 ve 3 litre
  • 4 ve 2 litre
Tek kademeli, start/stop fonksiyonlu ve uzaktan kumandalı modellerimiz de mevcuttur

Konfor ve Tasarım Özgürlüğü için GROHE Sıhhi Tesisat Panellerini Tercih Edin

Rahatlık söz konusu olduğunda GROHE montaj sistemleri neredeyse rakipsizdir. GROHE Whisper® teknolojisi sayesinde banyonuzu tasarlarken maksimum özgürlüğe sahip olursunuz. İzole edilmiş boru destekleri, suyun gömme rezervuardan klozetin içine doğru akarken çıkardığı gürültünün binanın başka bölümlerine yayılmasını önler. Bu özellik, GROHE sıhhi tesisat panellerini ebeveyn banyoları için ideal tercih haline getiriyor.

Tüm gömme rezervuarlarımızda entegre taşma kontrolü özelliği bulunur. Herhangi bir problem durumunda su, yere değil klozetin içine akacaktır. GROHE SpareFlush teknolojisiyle, yıkama için kullanılan standart su miktarı olan 6 litreyi gerektiği zaman 9 litreye çıkarabilirsiniz. Bu sayede, tüm banyo seramiklerine ve özel tesisat sistemi gereksinimlerine tam uyum sağlanır. Konforunuzu maksimuma çıkarmak için, tuvaletin yıkama sistemini rezervuarın en fazla 1,5 metre yukarısına yerleştirilebilen Air Button yardımıyla harekete geçirilebilirsiniz.

Hayallerinizdeki Mükemmel Banyoyu GROHE Montaj Panelleriyle Yaratın

Duvara asılı sıhhi tesisat ürünleri için geliştirdiğimiz Rapid SL montaj panellerimizi, heyecan verici banyo mekânları yaratabilmeniz için farklı boyutlarda ürettik. Duvarın içinde veya önünde kullanılmak üzere üç farklı yükseklikte tasarladık: 1,13 metre, 1 metre ve 0,82 metre.
Skate Cosmopolitan Wall plate
Banyoyu Farklı Alanlara Ayırma
"Yaşayan" banyolar yaratma eğilimi devam ettikçe, banyoları ıslak ve kuru alanlar ile rahatlama alanları olarak ayırma işi giderek daha da önem kazanıyor. Sıhhi tesisat panellerimizi kullanarak banyonuzu tam veya yarım boy bölme duvarlarla farklı alanlara ayırabilir ve bu duvarların üzerine lavaboları, bideleri ve tuvaletleri güvenli ve emniyetli bir şekilde sabitleyebilirsiniz.

Banyo Mobilyası Çözümleri
Duvara monte tuvaletler ve banyo mobilyalarının beraber kullanıldığı montaj işlemleri için tasarlanan gömme rezervuar modellerimiz de mevcuttur.

Duvara Asılı Sıhhi Tesisat Ürünleri için Hızlı ve Esnek Montaj Seçenekleri

Sıhhi tesisat panellerimizi duvara asılı tuvaletlerin, lavaboların ve bidelerin daha hızlı ve kolay monte edilebilmeleri için aşağıdaki teknolojileri kullanarak tasarladık:

GROHE EasyConnect basit bir takma çözümüdür. Gömme rezervuar kumanda panelinin bir pnömatik boru yardımıyla gömme rezervuar valfine bağlanması sayesinde her fayans kalınlığında kullanılabilir.

GROHE VarioPort, su kaynağını rezervuara bağlamak için dört farklı bağlantı noktası seçeneği sunuyor: üst, alt, sol ve sağ.

GROHE ToolFree teknolojisinde ise su kaynağını rezervuara bağlamak için herhangi bir bağlantı aparatına ihtiyaç duyulmuyor.

Montaj panellerimizde kullanılan GROHE QuickFix™ teknolojisi sayesinde montaj işlemleri artık çok daha hızlı. GROHE tarafından REFA'ya yaptırılan bir karşılaştırma testi, sıhhi tesisat montaj panellerimizin en hızlı monte edilen montaj panelleri olduğunu ortaya koymuştur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.